Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Oled Sa kunagi näinud, et kiigelt lahkuks kurb inimene? Tõenäoliselt mitte. On teaduslikult tõestatud, et kiikumine parandab meeleolu ja vähendab stressi.

Võrumaal Kääpa külas asuv Sternoberg OÜ toodab ainulaadset grill-kiiku Kapteni Grill, millel saab end justkui lainetel kiigutades ja mõnusat jooki nautides sõpradega aega parajaks teha sel ajal, kui liha grillil küpseb. Grill-kiige geniaalsus peitub tema lihtsuses – selleks, et kiik liikuma saada, tuleb toetada ennast mugavalt seljatoele ja suruda jalgadega kergelt vastu põrandat. Mitte keegi ei pea ekstra kiigele hoogu lükkama või hoo saamiseks liigselt „higistama”.

Sternoberg pakub grill-kiigele ka vaimustavaid lisasid imeilusate sepiste näol. Mugava toiduvalmistamise jaoks on liigutatav grillihoidja, mille peale sobib hästi kuppelgrill. Janustele seilajatele mõeldes on komplektis ka pudelihoidjad, mis asuvad mugavalt käeulatuses – pinkide kohal. Kiige erilisim lisa on kauni ja kõlava heliga laevakell – sepistatud kelluke, millega võib anda märku, et liha on küps või kui kapten soovib sõna võtta.

Pimedal ajal saab lakke riputatud lühtris küünlad süüdata. Kett võimaldab reguleerida lühtrit just sobivale kõrgusele. Lühtril on ka konks õlilambi kinnitamiseks. Silmailuks nii kiigel olles kui ka kaugemalt vaadates on lilleamplid: neid on neli – üks igas kiige katusenurgas.

Toode on ilus aga milliseid lisaväärtusi see kliendile annab?

Sternobergi müügiosakonna juhataja Serena Huul vastab: „Grill-kiik on unikaalne toode, mis sisaldab oluliseimaid aiaehitisi – see on varjualune, aiamööbel, koht grillimiseks ja kõigele lisaks on tegu kiigega. Sellel saab lõõgastuda pärast väsitavat tööpäeva ning toode võimaldab korraldada peresiseseid või sõprusringiga erinevaid grillpidusid olenemata ilmast või aastaajast. Tõesti, meil on kliente, kes on võtnud sõprusringkonnaga uue aasta vastu kiigel. See toode aitab muuta pered lähedasemaks – enamus inimestele meeldib grillida ning kiik pakub võimalust koos aega veeta seni kuni liha valmib ning hiljem ka koos einestada.”

Serena Huul kutsub kõiki huvilisi grill-kiike proovima Maamessile. Grill-kiik on Maamessi välialal C-halli kõrval.

Vaata lähemalt grill-kiikesid www.sternoberg.ee.

Broneeri soodushinnaga Maamessi laadakiik koos transpordi ja paigaldusega juba täna!

Stiilset aiamööblit pakub ka VIP-Mööbel. Naturaalseid laste mängumaju ja õuemööblit tasub tellida Kapa Puidust. Vaata Kagu-Eesti Puiduklastri kodulehelt www.puiduklaster.ee.

Järgnevas galeriis Kaptreni Grilli kiiged firmalt Sternoberg. Fotod: Grethe Rõõm. Kiige-videot vaata allpool!

Viimased uudised