Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei alustas eile õhtul lapsepussitamise juhtumis esmaste menetlustoimingutega ning täna jätkub täiendavate tõendite kogumine ja asjaosaliste ütluste võtmine.

Homme esitab prokuratuur kohtule taotluse ka naise vahistamiseks. Lõuna ringkonnaprokuratuuri prokurör Marja-Liina Talimaa sõnul on naise teo motiivid selgitamisel ning selgus ses osas on kindlasti suurem pärast naise ülekuulamist.

„Küll aga võib praegu öelda, et varasemaid õigusrikkumisi mistahes vallas naisel ei ole. Mis tingis eilse traagilise juhtumi, aitavad välja selgitada tunnistajate ütlused ja teo toimepanija selgitus juhtunule. Kindlasti on selles kriminaalasjas vajalik määrata kohtupsühhiaatriine ekspertiis, mis annab ehk võimalikke vastuseid naise käitumisele,“ ütles Talimaa.

Eile esmaspäeval kella 17.50 paiku sai häirekeskus teate, et Võhma linnas Kalevi tänaval kortermaja trepikojas on kaks vigastatud last vanuses 8 ja 10 eluaastat.

Lapsed avastas naine, kes kutsus kiirabi ja osutas neile esmaabi. Mõlemad lapsed said siiski tõsisemaid vigastusi ja kiirabi viis nad haiglasse.

Sündmuskohale reageerinud politseipatrull tegi kindlaks ja pidas kinni kuriteos kahtlustatava, kelleks osutus 37-aastane naine.

 

Viimased uudised