Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Prisma töötaja paneb e-poe kliendi jaoks poekoti kokku ja seda tasuta.

Soome taustaga Prisma toidukaupade jaekett on Eestis viimase aastaga jaekaubanduse pea peale pööranud. Tallinnas ja Tartus avati poed ööpäevaringselt, lisaks pakutakse kauba saatmist üle Eesti.

Prisma on Eestis tuntud oma laia kaubavaliku ja suhteliselt soodsa hinnataseme poolest. Puudus on aga see, et Prisma poed on vaid Tallinnas, Tartus ja Narvas. Ilmselt vähesed teavad, et Prismast on võimalik pikema säilivustähtajaga kaupa tellida DPD pakiautomaatidesse üle Eesti, ka näiteks Võrru. Ning saatmiskulu pole nagu Rootsi IKEA-l 70 eurot, vaid ainult 3,5 eurot. Populaarsed tooted, mida postiautomaati tellitakse on näiteks laste mähkmed. Eestis on Prisma ainus, mis müüb Libero mähkmeid. Aga saab tellida näiteks laias valikus gluteenivabu saiu ja küpsiseid.

ePrisma juht Helga Kumel ütles ettevõtte tegevust Tartus tutvustades, et praegu toimib kullerteenus Tallinnas ja selle ümbruses ning kojutoomine maksab vaid 4 eurot. Sarnast teenust tahetakse laiendada lähiajal Tartusse ja teenus hakkab maksma ilmselt 5 eurot. See pole just suur summa, kui arvestada, et kaup korjatakse müügisaalis kokku, mille peale võib töötajal kuluda tund aega.

Kuni Tartus kullerteenust pole, saab lasta kauba valmis pakkida ja sellele siis järgi minna. See teenus nõuab kaupluse töötajalt samuti omajagu aega ja seda pakutakse vähemalt praegu täiesti tasuta. Tartus saab kauba ette ära tellida Sõbra Prismasse ja sellele sobival ajale järgi minna. Kaup tuuakse välja parklasse, selleks on Emajõe-pooleses parkla otsas eraldi parkimiskohad. Seda teenust kasutavad paljud noored emad, kuna ära jääb poes kauba valimise vaev, seda saab teha kodus arvuti taga.

Prismalt on oodata ilmselt lähiajal veel uudiseid ja seda mitte ainult e-kaubanduse vallas. Nimelt tahab Prisma laieneda oma väiksemate poodidega Tallinnas ja Tallinna ümbruses.

Viimased uudised