Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maurice Magnificat. Kujutis: Vikipeedia

„Ma tahan Veerpalu maha lasta – ta peab kaduma,” kommenteertis Prantsuse suusataja Maurice Manificat äsjast dopingu kasutamise juhtumit Seefeldis.

Manificat ütles Rootsi väljaandele Expressen, et on eriti vihane seetõttu, et just Veerpalu oli dopingu tarvitamise organisaator. 

„Ma tahan ta maha lasta! Ta peab kaduma. Pange ta vangi,” ütles 32-aastane Manificat.

Magnificat ütles, et vaatas ka videot, kus Austria suusataja Max Hauke omale dopingut süstib. Magnificati sõnul ta lausa värises kui seda vaatas. Enne oli ta sellest ainult kuulnud, nüüd nägi, kuidas see käib.

Maurice Manificati häirib dopinguloo juures kõige rohkem see, et kogu spordi usaldusväärsus on kannatanud. Magnificat lisab, et Veerpalu jäi ise dopinguga vahele, siis meelitas nõela otsa Aleksei Poltoranini ja oma poja Andrease.

Manificati väitel peab nüüd rahvusvaheline suusaföderatsioon otsustavalt käituma. „Ta peab kaduma. Lukustage ta vanglasse!” ütles Manificat Veerpalu kohta. Tema sõnul tuleb seda teha noorte suusatajate nimel.

Pärast dopinguga vahele jäämist kadusid isa ja poeg Andrus ja Andreas Veerpalu võistluskeskusest ja pärast seda pole neid enam nähtud. Nad kadusid ilma midagi ütlemata.

VM-stjärnans ilska: “Jag vill skjuta honom!”

SEEFELD. Frankrikes storstjärna Maurice Manificat är så arg att han skakar. Och han går till vildsint attack mot legendaren Andrus Veerpalu, som pekas ut som en av nyckelpersonerna i dopinghärvan på VM. – Jag vill skjuta honom! Han måste försvinna. Lås in honom i fängelse, säger Manificat.

Kommentaarid

Viimased uudised