Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Lõunaeestlane

14.-22. veebruarini saavad kõik PPA teenindused uued digikioskid. Seniste kioskite vahetamine uute vastu toob kaasa katkestusi digikioskite töös.

„Vahetame digikioskid uute vastu, sest ühest küljest on olemasolevad digikioskid amortiseerunud ja teisalt uueneb tehnoloogia iga päev, mistõttu on oluline, et ka digikioskid oleksid toetatud kõige uuema tehnoloogiaga. Lisaks sellele oleme panustanud digikioskite tarkvaraarendusse, et digikioskite kasutamine oleks veel mugavam ja kliendisõbralikum, võttes sealjuures arvesse ka aja jooksul laekunud klientide tagasisidet, rääkis PPA isikutuvastuse teenuse omanik Annemari Paas.

Paas selgitas, et hetkel on PPA teenindustes kasutusel üle Eesti 24 digikioskit, aga vahetuse käigus saab neid olema kokku 27. Üks digikiosk tuleb lisaks juurde nii Tallinnas asuvasse Pinna teenindusse kui ka Jõhvi ning Narva teenindusse. Kõik kioskid vahetatakse välja 14.-22. veebruarini.

„Kuigi oleme tehnikute töö planeerinud selliselt, et digikioskite töö oleks häiritud võimalikult vähe, võib vahetus kaasa tuua lühiajalisi tõrkeid digikioskite töös. Kui konkreetses teeninduses on parasjagu vahetus käimas ja digikioskite kasutamine häiritud, anname kohapeale tulnud klientidele sellest ka kohe teada. Palume klientidelt mõistvat suhtumist võimalike ebamugavuste ja lisanduda võiva ajakulu suhtes,“ ütles Paas.

PPA teeninduste digikioskites saab teha isikut tõendava dokumendi jaoks vajalikku dokumendifotot, anda sõrmejälgi ja allkirjanäidist.

Viimased uudised