Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei jagab rõõmuga teadmist, et Põlvamaal eile kaduma läinud 60-aastane Hans leiti täna üles Tartumaal Kastre vallas.

„Teate laekumisest tänase hommikuni viis politsei Põlvamaal läbi mahuka otsingu, mille käigus kontrollisime korduvalt üle mehe kodutalu ümbruse, käisime läbi kõik tema tavapärased trajektoorid, kontrollisime pereliikmete ja tuttavate aadresse ning vestlesime kohalike inimestega,” vahendas Kagu jaoskonna vanemkomissar Raino Sau.

„Et otsingud piirkonnas meid palju edasi ei aidanud, kaasasime ala üle vaatama ka PPA kopteri. Kuigi ka kopteri meeskond Hansu eile hilisõhtul kuskil liikumas ei märganud, jätkasime maastikul mehe otsimist ja laekunud vihjete kontrollimist, kuniks täna hommikul teatas tähelepanelik inimene häirekeskusele, et Hansule sarnanev mees on Tartumaal Kastre vallas ühes bussipeatuses. Vihjet kontrollima sõitnud politseipatrull tuvastas, et kodutalu õuelt Sasi bussipeatusesse jõudnud mees ongi Hans. Pika öö ning vahemaa ringi seigelnud mees oli üksjagu kurnatud, mistõttu anti ta üle meedikutele, kes ta tervisekontrolliks TÜ Kliinikumi viisid.”

Kagu jaoskonna vanemkomissar Raino Sau tänab kõiki tähelepanelikke inimesi, kes ööpäeva vältel ümbrust jälgisid, vihjeid jagasid ning kelle abil mees täna hommikul naabermaakonnast ka leiti.

 

Viimased uudised