Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlvamaa turism

Põlvamaa tutvustamiseks messidel ja infopunktides jagatav trükis ning turismikaart läbisid uuenduskuuri, saades sealjuures ka lätikeelse tõlke.

„Lõpuks on Põlvamaa mainetrükis olemas ka lätikeelsena. See on oluline, kuna lätlaste huvi Lõuna-Eesti piirkonna vastu on väga suur,” ütles Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

Põlvamaa tutvustamiseks jagatava trükise eelmine versioon valmis kuus aastat tagasi ning vajas Kahu kinnitusel ajakohastamist. Lisaks eesti, inglise, vene ja soome keelele on need trükitud nüüd ka lätikeelsena.

Trükist täiendab eesti- ja ingliskeelne turismikaart, mis pakub Põlvamaa kohta täpsemat teavet ning ligi 50 ettevõtte kontakte koos üldinfoga pakutavatest teenustest: majutus, toitlustus, aktiivne puhkus, muuseumid, teemapargid, käsitöö.

„Messidel on need trükised kuum kaup ja kindlasti on nende jagamisel positiivsed tulemused Põlvamaa turismisektorile,” ütles Kahu. „Saame järgi proovida juba veebruarikuus toimuvatel Balttour (Riias) ja TourEst turismimessidel, kus ka Põlvamaa väljas on.”

Põlvamaal on turismikaardid kättesaadavad suuremates külastuskohtades ja turismiinfopunktides.

Lõunaeestlane

Viimased uudised