Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: PAK

Põlvamaa Rohelisema märgi võrgustikku kuuluvad ettevõtjad olid oodatud külalised tänavusel Saaremaa toidufestivalil.

Festivali raames 8. septembril toimunud Suur Turupäev tõi kokku kohalikud tootjad ja talvevarusid täiendavad saarlased. Suur Turupäev oli Põlvamaa ettevõtjatele väga edukas.

Kõlleste Kommimeistri esindaja Piret Kuiki sõnul oli päev neile edukas nii müügilt kui ka tekkinud kontaktide ja kokkulepete osas. Vaike Soosaar ettevõttest Kõlleste Garlic teostas aktiivse müügipäeva nii kaasa võetud tooteid müües kui ka saades tellimusi küüslauku kasvatada soovivatelt saarlastelt.

Projektijuhi Anette Orgi sõnul oli laadapäev edukas kõigile osalenud Põlvamaa ettevõtjatele, sest saarlastele olid nii mitmedki Põlvamaa tooted vähetuntud. „Loodan ka, et tekkinud kontaktide abil leiavad põlvamaised tooted edaspidi lihtsamini tee saarlasteni. Olgu selleks ost kauplusest või otsetellimused ja eritellimused. Ühine laadapäeval osalemine andis ka väärt võimaluse tutvustada Põlvamaa Rohelisemat märki tervikuna ning kutsuda saarlasi Põlvamaale ja meie ettevõtetele külla.”

Põlvamaa ettevõtetest osalesid Saaremaa toidufestivali Suurel Turupäeval Kõlleste Garlic OÜ küüslaugumarinaadide- ja toodetega, Kõlleste Kommimeistrid OÜ šokolaadide ja kommidega, Süvahavva loodustalu maitse- ja teetaimedega, FIE Reet Pettai koeravillakudumitega, Maie Krukov Põlvamaise meega ning Kagureis OÜ tutvustas oma teenuseid, sealhulgas peatselt avatavat SPA-d.

Põlvamaa Rohelisema märgi ettevõtjate osalemist Saaremaa toidufestivalil 8.09.2018 toetas Põlvamaa Partnerluskogu LEADER-meetmest projektiga „Põlvamaa Rohelisema märgi arendustegevused”.

Viimased uudised