Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlvamaa esindus 2017. aasta Tourestil. Foto: PAK

8.-10. veebruaril toimub Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 28. rahvusvaheline turismimess Tourest. Messikeskuse ligi 8000m2 ekspositsioonipinnale on oodata umbes 500 eksponenti Eestist ja laiast maailmast. Eesti Hallis Põlvamaa pinnal tutvustavad oma teenuseid ja Põlvamaad kui sihtkohta Eesti Maanteemuuseum, Mooste Mõis, Hotell Pesa ja Cantervilla Loss. Infot jagavad Põlvamaa Arenduskeskus ja Põlvamaa Turismiinfokeskus.

Eesti Maanteemuuseum toob Tourestil külastajateni uue, 2019. aasta suvel avatava moodsa ning innovaatilise liikluskasvatuse keskuse ning autoajastu näituste temaatika. Tänavuse laulupeo juubeliaasta valguses tutvustatakse ka muuseumi hooajanäitust, mis on pühendatud laulupeo teekonnale. Nii uut näituse keskkonda kui hooajanäitust iseloomustab ilmekalt messile kaasa tulev armastatud lauluisa Gustav Ernesaksa Pobeda. Laupäeval, 9. veeburaril saavad pered end proovile panna lõbusates Maanteeameti liiklustestides.

Mõisahuvilisi kutsub külla Parim Mõisamajanduse Edendaja 2018 tiitliga pärjatud Mooste mõis. Suvehooajal avab taas väikestele ja suurtele külalistele oma väravad  Cantervilla Lossi Mängumaa, kus on lustimist kogu perele pikaks päevaks! Kohal on ka Pesa hotell, et tutvustada vastavatud minispaad Sõstar! Hallist Elamused ja Maitsed leiab Põlvas tegutseva kodukohvik Tillu, kes pakub kohapeal küpsetatud saiakesi.

Touresti messiks valmis messil osalejate eripakkumiste flaier, mis sisaldab soodustust Eesti Maanteemuuseumi perepääsmele, Pesa hotelli majutusele ning Cantervilla Lossis ja Mooste Folgikojas peetavate pulmade või muude eriliste sündmuste ruumide rendile.

Samuti valmisid Põlvamaa Arenduskeskuse koordineerimisel Põlvamaa iluaedade ja parkide trükis ning koostöös Võrumaa Arenduskeskuse ja Setomaa Turismiga Põlva-, Võru- ja Setomaa ühine 2019. aasta kultuurikalender.

Põlvamaa stendis on võimalik osta ka 2.-4. augustini Mooste Folgikojas aset leidva muusikalise lavastuse „Suidsusannasümfoonia” (kaastegev Eesti Filharmoonia Kammerkoor, helilooja Märt-Matis Lill) pileteid!

Touresti piletite ja muu lisainfo leiad: http://tourest.ee/est/info-kulastajale/

Põlvamaa osalemist Tourestil koordineerib SA Põlvamaa Arenduskeskus. Messil osalemist toetab Euroopa Liit Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks”.

Viimased uudised