Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Janika Usin ja Tarmo Tamm. Foto: Kesakerakond

Eesti Keskerakonna Põlva piirkonna aastakonvrerents valis 26. septembril uue esimehe. Tarmo Tamme mantlipärija on Janika Usin. 

Janika Usin on kohalikus omavalitsuses töötanud ligi 14 aastat ja poliitilist pagasit on sellest kuue aasta jagu.

Väga pikki aastaid juhi ametit pidanud endine maaeluminister ja praegune Riigikogu liige ning maaelukomisjoni esimees Tarmo Tamm soovis, et teatepulk läheks edasi nooremale. Tamm tänas erakonnakaaslasi usalduse eest ning sõnas, et piirkond on teinud head tööd nii kohalikel kui Riigikogu valimistel aga ka vahepealsel ajal. Lubas jätkuvalt erakonna tegemistesse panustada, et inimeste usaldust hoida ja võita.

Uueks piirkonna juhiks valitud Usin rõhutas, et eesmärk on Põlvamaa piirkonda veelgi tugevdada. Ta lisas, et igal liikmel tuleb pingutada, et selgitada Keskerakonna eesmärke ning põhjuseid, miks erinevaid otsuseid ellu viiakse. Poliitikateemadesse tuleb senisest enam nooremaid liikmeid kaasata ning olla tegemistes nähtavamad, pidas uus juht oluliseks.

„Janika on erakonda tulekuga toonud nende aastatega uut sära ja värskust. Ta on tasakaalukas ja tark naine ning igati vääriline vedama erakonna Põlvamaa piirkonda,” sõnas Tamm.

Viimased uudised