Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlvamaa

Küsimusele, millega naaber õigupoolest tegeleb, võib neljapäeval Põlvas saada üsna ootamatu vastuse, kui kultuuri- ja huvikeskuses toimuval ettevõtjate kontaktmessil maakonna ettevõtluse ilu ja mitmekesisus välja pannakse.

Kontaktmessil pealkirjaga „Uskumatu, millega mu naaber tegeleb!”, jagatakse Põlvamaa ettevõtjate kogemusi, saab nõu ja inspiratsiooni ettekannetest ja aruteludest.

„Messi põhieesmärk on anda maakonna väike- ja keskmise suurusega ettevõtjatele võimalus omavahel tutvuda,” ütles Põlvamaa Arenduskeskuse projektikonsultant Tiiu Marran. „Põlvamaal on palju tublisid ettevõtjaid, kuid tihti ei olda üksteise olemasolust teadlikud ning erinevate tegevusalade esindajad ei pruugi kokku puutuda.”

Messil loodavatest sidemetest võiks Marrani sõnul areneda välja ühine koostöö, mis omakorda tugevdaks maakonna majanduselu.

Päeva jooksul toimuvate arutelude ja ettekannete fookuses on eelkõige Põlvamaa ettevõtjad ning kohaliku toodangu turundamise võimalused.

Teiste seas astuvad üles ettevõtlusminister Liisa Oviir ning suhtekorraldaja Janek Mäggi. Kohalikust ettevõtlusest räägivad Värska sanatooriumi juhataja Vello Saar ja Mustamõisa talu peremees Roy Strider. Lisaks tuleb juttu turismist ja loomeettevõtlusest ning Euroopast tööjõu leidmise võimalustest.

Vaata intervjuud Tiiu Marraniga järgnevast videost.

Arved Breidaks

Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks  

 

 

 

 

Viimased uudised