Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Reede õhtul kella üheksa paiku kogunesid Põlvas Piiri tänava kortermajade lähedale linna noored ning külaliskaklejad Võrust. Kohalike elanike teada löödi rinnad kokku, sest neil tekkisid erimeelsused, kas Volkswagen Passat on ikka auväärne auto.

Toimuvat lähedal oleva kortermaja aknast jälginud kohalike sõnul ei jõudnud suuremaks kakluseks minna, sest leidus sangar, kes läks üksi sadat meest lahutama. Peagi jõudsid kohale ka patrullpolitseinikud, kiirreageerijad ja koerapatrull. Kagu politseijaoskonna grupijuhi Taisto Paju sõnul rääkisid asjaosalised, et konflikt võrulaste ja põlvalaste vahel tekkis suhtlusrakenduses Snapchat, kus kutsuti üles kogunema ning arveid klaarima. Vastasseis sai alguse korvpalliplatsil. Naabruses elava naise sõnul läks üks tema naabrimeestest noorte kukkede vahele ning üritas neid lahutada.„Laiali nad ei läinud, küll aga ähvardati naabrimeest, kes on nooremana teeninud spetsvägedes ja valdab võitluskunste. Asi võinuks ka hullemini lõppeda, alles eelmisel nädalal oli Põlvas pussitamine. Kahjuks on ka narkootikumid väikelinnadesse jõudnud.” Ta leiab, et paljudel on põhjust olla depressiivne, kuid kaklemise asemel võiksid noored pigem raamatuid lugeda ja sporti teha. Õhtulehel õnnestus rääkida ka ühe Volkswagen Passati omanikuga, kes elab just Piiri tänava kortermajas. Pereisa kinnitas, et tegu on väärt autoga, kuid tema ei ole tüli põhjustaja.
„Vaatasin aknast seda teatrit ositi, prae kõrvalt. Pildistada polnud enam midagi, pime oli juba. Siis suundusid nad edasi lasteaia parklasse,” räägib ta.

Viimased uudised