Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Klubi noored Tallinnas koos Lootosest sirgunud Paide linnameeskonna väravavahi Mait Toomiga. Sarnane muru paigaldatakse Lootosparki. Foto: fclootos/Indrek Käo

Põlva jalgpalliklubi Lootos avab tänasega annetuskampaania Lootospark kunstmurustaadionil uue katte vahetamise omaosaluse kogumiseks.

31.12.2018 allkirjastasid Lootos, Põlva vald ja Eesti Jalgpalli Liit lepingu, mille kohaselt kohustuvad osapooled välja vahetama ligi 15 aastat Põlva maakonna sportlasi ja kooliõpilasi teeninud Lootospargi murukatte.

Klubi president Kristjan Mäeots: „ULME, nii räägivad kõik Lootose inimesed Lootospargi kunstmurukatte vahetamise projektist ja nii me selle ka nimetasime –  Uue Lootospargi Murukatte Eest! Tegelikult see ongi ulme, et Põlva valla ja kogu maakonna ainukesele kunstmuruväljakule paigaldatakse 15 aastat vana katte asemele noorte jalgpallihuviliste jaoks kõige uuema põlvkonna kõige moodsam kunstmurukate.”

„Selline asi saab teoks tänu heade toetajatele ja olen siiralt rõõmus, et noorte sportimistingimuste parandamiseks ollakse valmis tegema suuri tegusid. Hea on tunda selle projekti läbiviimisel toetajate tuge ühise eesmärgi saavutamisel. Läbirääkimised kulgesid sujuvalt, kõigile oli selge, et meie noortele on seda vaja,” rääkis Kristjan Mäeots.

Projekti osapooled on võtnud kohustuseks finantseerida uue muru vahetamist järgmistes summades: Põlva vald 110 tuhat eurot, Eesti Jalgpalli Liit 50 tuhat eurot ja JK Lootos 50 tuhat eurot.

Maikuu algusega lõppes tiigihange, mille võitis Unigrass OÜ, kes kohustub hiljemalt 31. juuliks paigaldama Lootosparki uue FIFA Quality Pro standarditele vastava katte ja teostama selleks vajalikud eel ning järeltööd.

Uue murukatte omapoolse osaluse kogumiseks algatas Lootos Projekti ULME („Uue Lootospargi Murukatte Eest”), millega loodetakse hiljemalt väljaku avamiseks 8. septembril koguda annetajatelt ja toetajatelt 50 tuhat eurot.

Projekti tutvustati esimest korda laupäeval, 25. mail Tallinnas, A le Coq Arenal toimunud jalgpalli pidupäeval.

Elektrooniline annetuskeskkond on avatud JK Lootos kodulehel : https://fclootos.ee/ulme/

Uuendatud kattega staadion avatakse ametlikult 8. septembril.

Viimased uudised