Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Coop Põlva

Põlva Coop andis teada, et Põlva Konsumi juures muutub parkimise kord, et lihtsustada poe külastajatel parkimiskoha leidmist.

Ilmselt on paljud Põlva Coop Konsumi külastajad märganud, et liiga tihti ei leia kaupluse ees parkimiskohta, teatas ettevõte sotsiaalmeedias.

Järgneb ettevõtte teade:

Parklat kasutavad „koduparklana“ nii lähikonnas asuvate ettevõtete sõidukid, kortermaja elanikud, koolipere ning hommikul bussiga kaugemale suunduvad inimesed. Siinkohal oleks paslik öelda, et tegemist on eelkõige Coopi klientidele mõeldud eraparklaga. Kuigi parkla sissesõitudele on paigaldatud kl 23-07 parkimist keelavad märgid, on kujunenud üsna tavapäraseks olukord, kus sõiduk jäetakse parklasse päevadeks ja isegi nädalateks.

Ööseks parklasse jäetud sõidukid takistavad heakorratöid, sh lume-ja libedusetõrjet, pindamistöid, parklakohtade joonimist jne.

Soovime oma klientidele pakkuda parimat teenindust, sealhulgas tagada neile mugav ja avar parkimisvõimalus.

Seoses Konsum Kaubamaja laienemisega kehtestab Coop Põlva 𝐮𝐮𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐤𝐢𝐦𝐢𝐬𝐤𝐨𝐫𝐫𝐚 𝐚𝐥𝐚𝐭𝐞𝐬 𝟏. 𝐧𝐨𝐯𝐞𝐦𝐛𝐫𝐢𝐬𝐭 𝟐𝟎𝟐𝟐. Uus kord võimaldab edaspidi parklat kasutada parkimiskella kasutades 𝟐𝐡 𝐭𝐚𝐬𝐮𝐭𝐚! Sama sõiduki parkimisel parklas mitu korda ühe kalendripäeva jooksul peab kahe parkimise vahele jääma vähemalt 60 minutit.

Loodame, et leiate alternatiivsed parkimisvõimalused, jättes piisava parkimismugavuse eelkõige Põlva Coop Konsumi külastajatele.

Jätame uue parkimiskorraldusega harjumiseks aega ning palume jälgida parkimisinfot.

Edaspidi tuleb meeles pidada, et sõiduki armatuurlauale/ klaasile tuleb asetada parkimise algust tähistav parkimiskell või sedel ja/ või parkimisõigust tõendav dokument (luba, kokkulepe vms).

Parkimiskellad on novembrikuus saadaval Põlva Coop Konsumi infoletis.

Viimased uudised