Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Teise mai varahommikul end purjus peaga maha lasta ähvardanud, politseinike kohale saabudes nende pihta tule avanud ja seejärel ennast tulistanud mees suri haiglas.

Sellist asja ei oodatud kahe lapse isalt, kel väidetavalt alkoholiprobleeme ei olnud, vahendab Õhtuleht.

Häirekeskus sai 2. mai hommikul kella 5 paiku sai teate, et Tartumaal eramus ähvardab joobes 59-aastane mees end tulirelvast lasta.

PPA politseimajor Kaupo Martihhin kirjeldas, et relvaga seotud juhtumile, kus oli kõrgendatud oht inimese elule ja tervisele, reageerisid kiirreageerijad. „Kohale saabunud politseinike eesmärk oli meest takistada endale viga tegemast, kui sündmused võtsid äkki ootamatu pöörde. Politseinikud sisenesid kilbi varjus koridori ning teisel korrusel end varjanud mees tegi politseinike suunas tulirelvast mitu lasku. Õnneks need politseinikke ei tabanud,“ kirjeldas politseimajor.

Martihhin lisas, et korrakaitsjad tegid kohe ründe tõrjumiseks vastu kaks lasku, mis samuti ei tabanud. Mees sulges end tuppa ning kostus järgmine lask. Politseinikud leidsid toast laskehaavaga mehe, kes oli end tulistanud. Mees viidi haiglasse, tema seisund oli väga raske.

Politsei selgitas, et mehel relvaluba ei olnud, relva päritolu on selgitamisel. Juhtumi kõik täpsemad üksikasjad selgitatakse käimasolevas kriminaalmenetluses.

Kommentaarid

Viimased uudised