Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei andis teada, et üleeile Tartus kaduma läinud 72.-aastane mees leiti täna üles Tartust ühest riidepoest.

Politsei sai mitmeid vihjeid, et üleeile kadunuks jäänud Valerit olla nähtud nii täna öösel kui päeval Tartu linna eripaigus liikumas. Viimane värskeim vihje laekus äsja naiselt, kes ütles, et kirjeldusele vastav mees eksleb ringi Tartus Tasku kaubanduskeskuse ühes riidepoes. Patrull läks vihjet kontrollima ja selgus, et tegu ongi otsitava mehega. Ta viidi tagasi koju lähedase hoole alla.

Sama meest on viimastel aastatel korduvalt taga otsitud põhjusel, et ta lahkub meeltesegaduses kodust ega oska enam tagasi minna.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Baldur Pilden: „Kui teie lähedase terviseseisund on halvenenud või ta muul põhjusel iseseisvalt ümbritsevast kuigi hästi aru ei saa, tuleks sellistel pereliikmetel alati silm kõige paremas mõttes peal hoida. Kui tekib vajadus õue värsket õhku hingama minna, siis peaks sellisel inimesel alati olema kaasas saatja. Rääkimata mobiiltelefonist, mille vahendusel vajadusel omavahel kontakti hoida. Olukorras, kus selliste terviseprobleemidega lähedane on pikemalt kodust eemal, tema asukoht teadmata ning põhjust arvata, et ta võib olla hätta sattunud, tuleb kohe helistada abi saamiseks telefonil 112. Muul juhul võib iga mööduv tund ja päev töötada ainult abivajaja enda kahjuks.“

Viimased uudised