Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Õnnetuskoht Karisöödil Peetri jões. Foto: Lõuna prefektuur

Politsei info kohaselt võis Võrumaal toimunud raske, 37-aastase juhi hukkumisega lõppenud autoõnnetuse põhjustada libe kruusatee.

Esialgsetel andmetel liikus Mazda juht 2. detsembri õhtul Karisöödi külast Mõniste suunas, kui sõitis kella 21.17 ajal lauges kurvis kruusakattega teelt välja ning auto paiskus nõlvast alla ja maandus Peetri jõkke katusele.

Politsei selgitas, et mehel oli juhtimisõigus ning sõiduki rehvid vastasid nõuetele. Mehe täpne surma põhjus ja terviseseisund ilmneb kohtuarstlikul lahangul. Surmaga lõppenud õnnetuse muud üksikasjad selgitatakse edasises uurimises.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk kirjeldas, et teelõik sündmuskohal oli lörtsisegune ja libedavõitu. „Sõiduteed võivad kohati olla libedad, mistõttu tuleb kiirust valides teeolusid väga kriitliselt hinnata. Seda eriti kõrvalteedel ja iseäranis veekogude lähistel, kus libeduse oht ongi keskmisest kõrgem,“ märkis ta.

Autoõnnetuse asukoht kaardil Karisöödi külas. Noolega tähistatud asukoht ja auto liikumissuund. Suuremalt vaatamiseks kliki pildil. Kaart: Google Maps

 

Viimased uudised