Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Baldur Pilden rääkis, et Tallinn-Tartu maanteel liikunud politseipatrull pidas kella 13 ajal Tartumaal Laeva kandis kinni tagaotsitava Lexuse, mille roolis 43-aastane Eesti kodanikust mees.

„Tagaotsitava sõiduki tabamisse andsid seejuures suure panuse ka head Lõuna-Eesti inimesed, kellelt abipalve peale kümneid vihjeid saabus, mida jooksvalt kõiki ka kontrolliti. Aitäh teile valmiduse eest aidata kaasa meie kõigi turvalisuse tagamisel,“ lisas operatiivjuht.

Ta lisas, et samavõrd varmalt, kui kogukond tuli appi kadunud sõidukit tabama, tuleb hinnaliste sõidukite juhtidel endilgi oma vara hoidmisesse ja kaitsmisesse suhtuda. „Seetõttu soovitame uuemate ja kallihinnaliste sõidukite omanikel mitte jätta oma sõidukeid töötava mootoriga järelevalveta. Samuti soovitame väärtuslikematele sõidukitele paigaldada lisaks põhivarustuses olemasolevale täiendavaid turvaseadmeid, näiteks lisaimmobilaiser,“ ütles Pilden.

Politsei käivitas täna hommikul Kagu-Eestis politseioperatsiooni tabamaks Tallinnast ärandatud hinnalist Lexust. Politsei palus auto leidmiseks avalikkuse abi.

Eile õhtul kella 19 ajal laekus politseile teade, et Tallinnas Tartu maanteel asuva eramu eest ärandati 2015. aasta sõiduauto Lexus LS600HL. Info varastatud sõidukist edastati koheselt patrullidele üle Eesti, kuid pealinnast välja suunduvatel trassidel ärandatud sõidukit tabada ei õnnestunud.

Täna hommikuks oli pealinnast ärandatud sõiduk jõudnud Lõuna-Eestisse ning seda märgati enne kella 10 Võru linnas Pika tänava Circle-K tanklas, kust see peale tankimist ning külmarve tegemist teadmata suunas lahkus. „Alustasime koheselt piirkonnast kirjeldatud sõiduki otsimist, ent palume seejuures ka kohalike abi. Kui keegi märkab nüüdsama Valga- või Võrumaal liikumas tumedat värvi Eesti numbrimärgiga Lexuse sõiduautot, palume sellest viivitamatult hädaabinumbril teada 112 teada anda,“ lisas operatiivjuht.

Kommentaarid

Viimased uudised