Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kreutzwaldi ja Roosi tänava ristmik Võrus, kus Võru vallavolikogu esimees oli aia sisse sõitnud.

Kuigi Võru vallavolikogu esimees Aare Hollo oli teadaolevalt sõitnud joobes olekus autoga Võru linnas staadioni aia maha, siis koostas politsei talle vaid väärteoprotokolli.

Politsei edastas Hollo juhtumi kohta järgmist:

„Isikustatud päringute puhul ei ole politseil võimalik avaliku teabe seadusest ja isikuandmete kaitse põhimõttest lähtuvalt üksikasju sellise detailsusega avaldada nagu te sooviksite.

Küll saab kinnitada, et 16. aprilli varahommikul märkas politseipatrull Võrus Roosi tänaval avariilist Volkswageni kaubikut, mis oli sõitnud vastu staadioni metallist piirdeaeda. Masina üle vaatamisel leidsid politseinikud tagaistmelt magava joobes mehe, kes asjaolude selgitamiseks jaoskonda toimetati. Õnnetuse põhjuste ja muude üksikasjade selgitamiseks alustas politsei väärteomenetluse.

Vahepealse aja jooksul tegi politsei erinevaid menetlustoiminguid, sealhulgas selgitas välja kahju saaja ning avarii tagajärjel tekkinud kahju ning ootas ekspertiiside vastuseid ning 16. mail oli politsei mehega vahetus suhtluses ning koostas talle väärteoprotokolli.”

Viimased uudised