Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pidas eile, 3. oktoobri õhtul Viljandis kinni joobes 49-aastase mehe, keda kahtlustatakse 62-aastasele mehele surmavate vigastuste tekitamises.

Eile õhtul kella 21.20 ajal anti häirekeskusele teada teadvuseta mehest Viljandis asuvas korteris. Meedikud viisid 62-aastase raskelt viga saanud mehe haiglasse, kus ta paraku arstide pingutustest hoolimata suri.

Viljandi politseijaoskonna juht Margus Sass rääkis, et politsei alustas teate laekudes juhtunu asjaolude selgitamise ning info kogumisega. „Paralleelselt teo toimepanija välja selgitamisega vestlesime ka naabritega ning kontrollisime piirkonda. Mõni hetk hiljem oli meile võimalik teo toimepanija teada. Pidasime ta Viljandi linnas kuriteos kahtlustatavana kinni ning viisime politseijaoskonda,“ selgitas Sass.

Ta lisas, et esmase info kohaselt viibisid mehed koos Viljandi linnas ühes korteris ning tarvitasid alkoholi. „Miks ühine koosviibimine aga sedavõrd traagilise lõpu leidis, sellele peab vastused andma alustatud kriminaalmenetlus,“ ütles jaoskonna juht, kelle sõnul oli kahtlustatavana kinni peetud mees raskes joobes.

Alustatud menetlust viib läbi Lõuna prefektuur ja juhib Lõuna ringkonnaprokuratuur.

Viimased uudised