Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pidas kolmapäeva õhtul Valgas kinni mehe, keda kahtlustatakse tuttavale raske tervisekahju tekitamises.

Kolmapäeva õhtul laekus politseile teade, et Valgas J. Kuperjanovi tänava kortermaja ees tungis 24-aastane mees esialgsetel andmetel sõnavahetuse käigus kallale 45-aastasele tuttavale mehele. Kallaletungi käigus sai kannatanu sedavõrd raskelt viga, et kaotas teadvuse.

Meedikud viisid raskes seisus mehe Valga haiglasse ravile. Tuttavat rünnanud mees põgenes aga sündmuskohalt.

Politsei asus kuriteoteate laekudes selgitama teo toime pannud mehe võimalikku liikumissuunda ning operatiivselt tegutsedes tabati mees õigepea oma kodust. Korrakaitsjad pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning ta viidi jaoskonda.

Lõuna Ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Milvi Väina sõnul on mees kuriteos kahtlustatavana kinni peetud 48 tunniks. „Esialgu teame, et juhtumis osalenute vahel tekkis omavaheliste suhete pinnalt tüli,” lisas Väin.

Kagu politseijaoskonna juht Helmer Hallik sõnas, et mõistetavalt õõnestab taoline vägivalla tegu kodanike turvatunnet aga inimeste rahustamiseks rõhutan, et Valgas on jätkuvalt turvaline liikuda ning elada.

„Selliseid juhtumeid, kus inimest tänaval ilma selge põhjuseta rünnatakse, tuleb väga harva ette ja kui siiski midagi sellist juhtubki, on enamasti tegu tuttavate inimeste omavahelise arveteklaarimisega, kus tüli sütitajaks on kas liigne alkohol või varasemad erimeelsused,” lisas Hallik.

Kannatanu viibib raskes seisus haiglas, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Lõunaeestlane

Viimased uudised