Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pidas täna, 30. aprillil kinni 18-aastase noormehe, keda kahtlustatakse 19-aastasele noormehele surmavate kehavigastuste tekitamises.

Täna südaöösel kell 00.14 anti häirekeskusele teada teadvuseta noormehest ja vigastatud neiust Harjumaal Aruküla alevikus kooli staadionil.

Sündmuskohale jõudnud meedikud tuvastasid 19-aastase noormehe surma. 17-aastase tütarlapse viis kiirabi haiglasse ja tema elu ohus ei ole.

Põhja prefektuuri operatiivjuhi Madis Allaku sõnul vigastati esialgsetel andmetel 19-aastast noormeest ja 17-aastat neiut noaga.

„Esmase info kohaselt viibis koolistaadionil viis noorukit, kes olid omavahel tuttavad. Politseipatrulli kohale jõudes oli staadionil neli noort – üks raskelt vigastatud noormees ja üks vigastatud neiu ning kaks noormeest, kes proovisid raskelt viga saanud noormehele ise kuni meedikute saabumiseni esmaabi anda. Paraku olid noormehe vigastused sedavõrd tõsised, et ta suri sündmuskohal,” ütles Allak.

Sama seltskonnaga koos olnud viienda nooruki, noormehe ja neiu vigastamises kahtlustatava 18-aastase noormehe leidis koerapatrull kell 00.32 staadionist paar tänavat eemalt.

„Noormees oli joobes ega allunud politsei korraldustele ning tema kinnipidamiseks tuli kasutada sundi,” sõnas Allak.

18-aastane noormees peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning juhtunu üksikasjad selgitab alustatud kriminaalmenetlus.

Alustatud menetlust viib läbi Põhja prefektuur ja juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Viimased uudised