Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto.

Politsei palub kaasabi selgitamaks 7. augustil Põltsamaa vallast Võisiku hooldekodust teadmata suunas lahkunud 58-aastase mehe asukohta.

Gennadi saabus Võisiku hooldekodusse 5. augustil ning juba siis andis mees mõista, et kauaks ta sinna peatuma ei jää. 7. augusti hommikul lahkuski mees hooldekodust sealsele personalile sõna jätmata. Esialgu arvas hooldekogu personal, et mees naasis oma varasemasse peatumispaika, kuid korduvad katsed teda neist kohtadest leida ei kandnud vilja ning täna hommikul palus hooldekodu personal mehe leidmiseks juba politseinike abi.

Teada on, et mehel tuttavaid ja lähisugulasi ei ole, kelle juures aega veeta. Ka ei ole tal mobiiltelefoni, mille kaudu tema asukohta uurida või tuvastada. Küll on aga politseinikel teadmine, et varasemalt on ta samal moel oma Tartu linnas asuvast elukohast sõnagi lausumata pikemaks ajaks lahkunud. Neil kordadel on mees leitud näiteks Tallinnast aega veetmas või ringi uitamas Tartus. Sellelgi korral on teadmata, mis suunas mees läks, kuid arvestades tema rändavat loomust, võib ta olla mistahes Eestimaa nurgas.

Politseinikud on praeguseks üle kontrollinud hooldekodu ümbruse ning mehe eelmise elukoha Tartu linnas. Töö mehe leidmiseks jätkub ning politseinikud paluvad tema asukoha tuvastamiseks ka avalikkuse kaasabi.

Gennadi on umbes 170 cm pikk, tal on kiilanev pea, hallid vuntsid ning ta räägib vene keeles. Võisiku kodust lahkudes kandis ta jalas tumedaid dressipükse ja seljas punast dressipluusi. Lisaks oli tal kaasas kilekott ning kõrvaklapid.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud, palume sest teatada Jõgevamaa piirkonnapolitseinik Ivo Saarelale telefonil 5235097 või hädaabinumbril 112.

Kommentaarid

Viimased uudised