Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto.

Politsei palub kaasabi leidmaks 50-aastat Kunnarit, kes saabus 14. jaanuari öösel laevaga Tallinnasse ning pidanuks jõudma koju Tartumaale. Seni mees aga oma koju Tartu valda jõudnud pole. 

Täna teatasid murelikud lähedased politseile, et möödunud nädalavahetusest on kadunud 50-aastane mees, kes pidanuks tulema Tartumaale oma koju. Sinna mees aga jõudnud ei ole ning lähedastel puudub teadmine, kus Kunnar viibida võiks või kellega ta aega veedab. Mehe telefon on välja lülitatud, ka ei ole ta aktiivne olnud sotsiaalmeedias.

Politseinikud on suhelnud info kogumiseks mehe lähedaste ja sõpradega, kontrollinud erinevaid viibimiskohti, kuid keegi mehest midagi ei tea ning kontrollkäigud erinevatele aadressidele seni tulemust andnud ei ole. Info kogumine ning töö Kunnari leidmiseks jätkub.

Kunnar on lühemat kasvu ning tüsedama kehaehitusega. Seljas võib tal olla sinine kilejope, jalas sinised teksapüksid ning lühikese säärega saapad.

Kõigil, kes on Kunnarit neil päevil näinud või teavad tema asukohta, palutakse sellest häirekeskuse telefonil 112 teada anda.

Viimased uudised