Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

Politsei palub kaasabi selgitamaks laupäeva õhtul Jõgeva vallas kadunuks jäänud 72-aastase Lembitu asukohta.

Lembitut nähti viimati laupäeva õhtul kella 21 ajal Tartumaal Jõusa külas oma lähedase juures, kust mees pidi jalgsi minema oma koju Kudina külla, kuid Lembit ei ole seniajani koju jõudnud. Telefoni Lembitul ei ole.

Lembitu otsingud jätkuvad ning viimaste infokildude põhjal on aina enam põhjust arvata, et Lembitu ajataju ja arusaamine ümbritsevast on tõenäoliselt nii piisavalt nõrk, et ta võib olla liikunud sootuks kaugemale kui kodutee Jõusa külast Kudina külla.

Politseinikud on vaadanud läbi tee Jõusa külast Kudinani, samuti kontrollinud lähedal asuvaid asulaid ja asulateid. Kontrollitud on ka nii Igavere, Juula kui ka Mustvee kant, kuid paraku ei ole Lembitut leitud.

Lembitul oli lahkudes seljas sinisepunasekirju pusa, jalas hallid dressipüksid ja peas musta värvi nahkne talvemüts. Mehel on hall habe. Oma tervisliku seisundi tõttu ei pruugi ta ümbritsevat adekvaatselt tajuda ning tal võib olla raskusi kuulmisega.

Politsei palub kõigil, kes on Lembitut liikumas näinud või omavat teavet mehe võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Kommentaarid

Viimased uudised