Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei kinnitas, et majapõleng Võru vallas oli seotud tapmise juhtumiga – majas elas kahtlusalune mees.

Asja kommenteerib Võru politsei juhtivuurija Margus Puhm:

Praeguses uurimisfaasis saame lisada, et eile öösel raske kuriteo toimepanemises kahtlustatav mees tabati Võru vallas põlenud maja juurest. Teada on seegi, et põlenud majas elas see sama 30-aastane mees üksi.

Päästjad kustutasid tulekahju ning praegu teadaolevalt keegi sees viga ei saanud. Eilse päeva vältel tegid päästeameti ning politsei eksperdid põlengupaiagas tööd selgitamaks täpsemaid asjaolusid, muuhulgas sedagi, millest tuli alguse võis saada ning milline on sündmuskohal tabatud 30-aastase mehe seos selle tulekahjuga.

Lõuna päästekeskus andis eile teada, et ööl vastu eilset 12. jaanuaril kell 00.06 teatati elumaja tulekahjust Võru vallas Kannu külas. Päästjate saabumisel oli maja üleni leekides. Hoone rusud kustutati kella 2.29ks. Inimesi maja jäänustest ei leitud.

Teade Võru vallas toime pandud võimalikust kuriteost laekus häirekeskusele eile südaöösel. Ärevale infole reageerinud politseinikud leidsid Võru valla ühest elumajast 65-aastase mehe vägivalla tundemärkidega surnukeha. Sündmuskohal kogutud info juhatas politseinikud naaberkülla, kust ühest eramust tabati 30-aastane joobes mees, keda seni kogutud tõenditele tuginedes on alust kahtlustada 65-aastase mehe tapmises. Kuriteos kahtlustatav mees peeti kinni ja viidi kainenema.

Viimased uudised