Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

rõuge vallas

Politsei hoiatab, et Lõuna-Eestis sajab lund ja teed on kohati ohtlikult libedad. Harjumuspärasest keerulisemad ilmaolud on seni kaasa toonud ka inimkannatanutega liiklusõnnetusi.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Indrek Koemets rõhutas, et turvaliseks liiklemiseks ja avariide vältimiseks tuleb sõidukijuhtidel kohandada oma sõidumaneer praegustele ilma- ja teeoludele vastavaks. „Sõidukiirus olgu pigem madalam, pikivahe piisav ja äkilisemad manöövrid tuleks üldse ära jätta,“ soovitas operatiivjuht.

Pisut enne kella 21 laekus häirekeskusele teade liiklusõnnetusest Tartu vallas, Tallinn-Tartu tee 166.kilomeetril, kus juhtus liiklusõnnetus kahe sõiduauto ja veoki vahel. Õnnetuses osales kokku viis inimest, neist üks laps. Kiirabi viis kaks kannatanut haiglasse.

Politsei sulges pärast õnnetust Tallinn-Tartu maanteel Valmaotsa (Laeva tankla) ja Kärevere teemaja vahelise lõigu kogupikkuses umbes 8 kilomeetrit. Tallinnast Tartu poole liikujatel soovitab politsei ümbersõitu juba Puurmani või hiljemalt Valmaotsa kaudu (Tabivere-Lähte-Tartu). Tartust Tallinna poole liikujad võiksid kasutada Jõgeva maanteed ja minna trassile tagasi alates Tabiverest (Tartu-Tabivere-Puurmani) või kasutada lõpuni Piibe maanteed.

Esmasel hinnangul on liiklus antud teelõigul suletud vähemalt südaööni.

Kokku on õhtu toonud Lõuna-Eestis seni üle kümne liiklusõnnetuse, neist enamus on siiski piirdunud pigem plekimõlkidega.

Viimased uudised