Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Piiri- ja tolliametnikud tuvastasid reede õhtul Võru- ja Valgamaal sõidukeid ja iskuid kontrollides kokku 18 rikkumist, nende seas leiti üks nõuetekohaselt registreerimata välistööline.

Lõuna prefektuuri info kohaselt viisid Lõuna prefektuuri piiriametnikud koostöös tolliametnikega 11. mai õhtul Võru- ja Valgamaal läbi kontrollreidi ennetamaks, avastamaks ning tõkestamaks Eesti ja Läti riigipiiri ületuse teel salasigarettide ja alkoholi toimetamist riiki. Samuti teostati reidi ajal kontrolli dokumendi kaasas kandmise kohustuse täitmise, võltsitud dokumentide ja teisele isikule kuuluvate dokumentide kasutamise üle ning teostati liiklusjärelvalvet, et tuvastada alkoholijoobes juhte, tagada liiklusohutust ja avalikku korda.

Kokku kontrolliti 234 sõidukit ja 304 isikut. Kontrolli käigus tuvastati ühtekokku 18 erinevat rikkumist: 2 dokumendi kaasaskandmise kohustuse rikkumist, 1 liikluskindlustuseta sõiduk, 1 turvavööta juht, 2 ülevaatuseta sõidukit; 1 kehtiva juhiloata isik, 1 puudulikult vormistatud aktsiisikauba deklaratsioon; 7 veokil oli teekasutustasu maksmata; 1 alkoholi-, tubaka, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse rikkumine, 1 tubakaseaduse rikkumine ning avastati üks nõuetekohaselt registreerimata välistööline.

Kommentaarid

Viimased uudised