Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei edastas lisainfot surnult leitud vastsündinud juhtumi kohta, kus tagaotsitav on lapse sünnitanud naine.

Räägib Haapsalu politseijaoskonna juht Andrei Taratuhin:

„Nii nagu ka otsinguid alustades, on meie peamine eesmärk leida lapse ilmale toonud naine, kes ei ole meile teadaolevalt endiselt arstiabi saanud. Seetõttu on praegu politsei kõige olulisem tegevus kõikvõimaliku informatsiooni kogumine ja see on väga mahukas töö, millesse panustavad väga paljud tublid inimesed.

Jätkasime ka täna otsingutegevustega. Keskendusime laekunud informatsiooni kontrollimisele ja täiendava info kogumisele. Kontrollisime mitmeid laekunud vihjeid üle Eesti, kuid praeguse hetkeni ei ole otsitav naine ega ka tema võimalik asukoht meile endiselt teada.

Seetõttu pöördume veel kord kõigi inimeste poole, kes võisid pühapäeval, 4. veebruaril või esmaspäeva, 5. veebruari ennelõunal Lääne-Nigula vallas Suure-Lähtru küla piirkonnas midagi kahtlast märgata. Andke oma tähelepanekutest meile teada helistades telefonil 5198 9886 või 112, või kirjutades aadressil laane.vihje@politsei.ee.

Palume politseiga ühendust võtta ka kõigil sõidukijuhtidel, kelle sõidukid on varustatud pardakaameraga ja kes liikusid pühapäeval, 4. veebruaril või esmaspäeval 5. veebruaril Lääne-Nigula vallas Suure-Lähtru piirkonnas või Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla maanteel nimetatud piirkonna läheduses. Võimalik, et teie pardakaamera vaatevälja on jäänud midagi, mis aitab meil naist leida.

Pöördume ka lapse ilmale toonud naise enda poole – kui sa seda infot loed või kuuled, anna meile endast teada, et saaksime veenduda, et Sinu elu ja tervis ei ole ohus ning pakkuda Sulle vajadusel abi ja tuge!”

Politsei teatas eelnevalt, et sai esmaspäeval, 5. veebruaril teate, et Läänemaal Lääne-Nigula vallas Suure-Lähtru külas leiti vastsündinu surnukeha. Surnukeha oli leidnud ja teataja maja juurde toonud pere koer. Politsei reageeris väljakutsele koheselt ja kuna saabunud infole tuginedes ei olnud leitud lapse ema teada, siis alustati koheselt piirkonnas otsingutega, et leida vastsündinu ema.

Viimased uudised