Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Lõuna prefektuur avaldas samuti video öistest sündmustest Võrus Boschwechteri klubi juures, sellest, mis eelnes väljaviskamisele.

Politsei andis teada, et Võru politseipatrull kontrollis öösel pärast südaööd ühte Võru meelelahutusasutust, mille kohta oli eelnev info, et seal võib toimuda avalik üritus. Vastavalt Vabariigi Valituse korraldusele on pärast keskööd meelelahutusasutustes viibimine klientidele keelatud. Eelneval päeval vestlesid Kagu jaoskonna politseinikud meelelahutusasutuse omanikuga ja osutasid tähelepanu kehtivatele piirangutele.

Öösel asutust kontrollima saabunud politseipatrull avastas, et asutuse uksed on seest suletud, inimesed ei pääse välja ning sees toimub kaklus. Korraldustele uks avada ei reageeritud, mistõttu kutsus politsei kohale päästjad, kes ukse avasid. Sees toimus pidu, kus oli kohal ligi sada inimest ning politsei edastas suulise viibimiskeelu, andes sellega inimestele kohustuse lahkuda. Klubi omanik keeldus igasugusest koostööst ning takistas politsei tegevust.

Abijõududena kutsuti Tartust ja piirilt kohale kiirreageerijad, kes lasid diskoril muusika välja lülitada ja suhtlesid klubis olevate seltskondadega, andes korralduse pidutsemine lõpetada ja lahkuda.

– Aitäh inimestele, kes sellest aru said ja sammud kodu poole seadsid!

Paraku leidus siiski mitmeid inimesi kes politseinike korraldusi eirasid ega tahtnud kuidagi aru saada miks ei ole pidutsemine viiruse niivõrd jõulise leviku juures lubatud.

Siin politsei video väljaviskamisele eelnenud sündmustele:

Kommentaarid

Viimased uudised