Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Politsei andis lisainfot Tartus 6. detsembri öösel kasuma läinud 25-aastase Aiti kohta: mees kadus Turusilla juures salapäraselt nagu vits vette.

Tartu politseijaoskonna politseileitnant Siim Linnard ütles, et praeguseks on Tartus korduvalt üle kontrollitud Emajõe kaldad mõlemas suunas, ka Anne kanal ning  Ülejõe linnaosa suunaga Raadini välja, samuti kesklinnapiirkond ja kõikvõimalikud aadressid, kuhu Aiti minna võinuks, kuid meest pole seni õnnestunud veel leida.

„Politsei on läbi vaadanud tundide kaupa valvekaamerate salvestusi. Aiti liikumine on neil tuvastatud 6. detsembri öösel kuni Turusillale minekuni. Silla Pika tänava poolsesse otsa jõudes lahkus Aiti sõpradest, kes ei pannud majja sisenedes tähele, kuhu Aiti sealt edasi liikus. Võtsime ette lähistel olevate valvekaamerate salvestused olemasolevatel suundadel, kuid neil salvestustel, mis katavad osaliselt tagasitee südalinna ja Narva maantee suuna Raadile, ei ole Aiti liikumist näha,“ nentis Linnard. Ka pole mehe liikumist seni tuvastatud teistel linnakaameratel. Salvestuste läbivaatamine jätkub.

Linnard ütles, et kaamerasalvestiste kogumine ja läbivaatamine on hetkel prioriteet saamaks selgust, millises piirkonnas oleks otstarbekas maastikuotsinguid läbi viia. „Oleme saanud mõned vihjed selle kohta just kui oleks paar inimest kirjeldusele vastavat meest näinud, kuid need pole siiski kinnitust leidnud,“ märkis Linnard.

Kui kellelgi on 6. detsembri ööst veel mõni erakaamera või ka pardakaamera salvestis Turusilla lähistelt, Fortuuna, Pika, Uue tänava ja sealsete põiktänavate kandist, palutakse kindlasti politseile teada anda.

Kommentaarid

Viimased uudised