Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

Politsei kontrollis eile neljapäeval, 30. juunil naise elukohta Herne tänaval, kuid olulist lisainfot sealt naise võimaliku liikumissuuna kohta ei saanud.

Samuti kontrolliti Emajõe äärset piirkonda, sealhulgas Jänese matkarada, kus Marittale tavaliselt väga aega meeldis veeta, kuid naist pole seni leitud ja kohalikud pole teda ka sealkandis liikumas näinud.

Naine on ka varem segadusseisundis sattunud olukorda, kus ta kõrvalise abita enam hakkama ei saa. Näiteks on ta otsinud võõrastega kontakti ning rääkinud seosetut juttu.

Kui keegi on viimastel päevadel kokku puutunud kirjeldusele vastava naisega, palub politsei sellest jätkuvalt teada anda numbril 112. Praegu jätkuvad otsingud Emajõe-äärsetel aladel.

Politsei palus eile kaasabi selgitamaks 25-aastase Maritta asukohta, kellega olid lähedased viimati kontaktis 26. juunil. Sellest ajast on noore naise asukoht teadmata.

Eilse neljapäeva, 30. juuni hommikupoolikul sai politsei teate, et Tartus Supilinnas elav noor naine ei ole jõudnud tööle ega viibi oma kodus. Viimati olid lähedased naisega kontaktis 26. juunil. Kodust lahkudes naine telefoni ega isiklikke esemeid ühes ei võtnud.

Viimased uudised