Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto.

Politsei palub kaasabi selgitamaks 72-aastase Valeri asukohta, kes jäi täna taas Tartus kadunuks. Alles eile otsis politsei meest taga, sest tema asukoht oli päevi teadmata.

Täna, 30. septembril kella 16 ajal sai politsei teate, et Valeri läks lähedasega keskpäeval poodi. Ajal, mil lähedast tabas terviserike ja kiirabi temaga tegeles, kõndis Valeri sealt ära ja tema asukoht on seni teadmata.

Seni laekunud vihjetele tuginedes nähti otsitavat meest täna viimati kella 13.30 paiku Anne tänava ja Sõpruse puiestee ristmiku juures. Kuhu ta sealt edasi suundus, on praegu veel teadmata.

Mehel telefoni kaasas ei ole ning on teada, et oma terviseseisundi tõttu ei orienteeru ta hästi ning võib kõrvalise abita hätta sattuda.

Politsei on sama meest viimastel aastatel korduvalt taga otsinud põhjusel, et Valeri lahkub meeltesegaduses kodust ega oska enam tagasi minna. Nüüdki otsivad patrullid meest taga kammides läbi Annelinna tänavaid, kus ta liikuda võiks.

Valeri on pikemate tumedate juustega ning tal võis lahkudes seljas olla pruun jope ja jalas tumedad püksid ning musta värvi saapad.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud, palutakse sest teada anda numbril 112.

Fotol on mees riietuses, mida ta kannab. Foto on tehtud eile, kui ta samamoodi Tartust ühest riidepoest ekslemast leiti. Politsei pilt.

 

Viimased uudised