Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

Häirekeskus sai täna kella 9.40 paiku teate Põhja-Tallinnas Paljassaare teel juhtunud liiklusõnnetusest, kus vastu elektriliiniposti sõitnud sõiduautos hukkus naine.

Sõidukis viibis õnnetuse ajal veel inimesi, politsei kohale jõudes olid nad sündmuskohalt lahkunud.

Räägib Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Martin Teder:

Teade raskest liiklusõnnetusest laekus häirekeskusele täna hommikul kell 9.42, kui juhuslik mööduja andis teada, et Põhja-Tallinna linnaosas Paljassaare teel on sõiduauto Ford Galaxy sõitnud teelt välja vastu elektriposti. Õnnetuse hetkel oli masinas kokku neli inimest, neist kaks jooksid peale avariid sündmuskohalt minema. Masinas kaasreisijana viibinud 41-aastane naine sai õnnetuses sedavõrd raskelt viga, et hukkus sündmuskohal. Avariipaika jäänud mees viga ei saanud.

Õnnetus juhtus vahetult enne raudteeülesõitu sirgel teelõigul, nähtavus sel lõigul on hea. Lubatud suurim kiirus 50 km/h, kuid avariipaigal avanenud vaatepilt annab alust kahtlustada, et õnnetusse sattunud masin liikus lubatust oluliselt suurema kiirusega. Seda kahtlust kinnitab ka tõsiasi, et masin niitis teelt välja sõites maha kaks elektriposti ning ka sõiduki enda kahjustused on suured, õnnetuse järel rebenes küljest üks uks.

Õnnetuse järel tuvastas politsei, et avariipaigale jäänud mees oli raskes joobes. Raskes joobes oli ka üks avariipaigalt põgenenud ning politseinike poolt eemalt tabatud mees. Teine põgenenud mees on veel tabamata, kuid tema isik on politseile teada ning erinevate aadresside ning kohtade kontrollimine tema leidmiseks jätkub. Samas soovitame avariipaigalt lahkunud mehel endal ise võtta ühendust politseiga.

Raske liiklusõnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses, niisamuti see, kes õnnetuse hetkel meestest auto roolis oli.

Menetlustoimingud sündmuskohal on lõppenud, tee puhastatud, oht purunenud elektripostidest kõrvaldatud ning liiklejad saavad taas mõlemal suunal sõiduteed tavapäraselt läbida.

Kui keegi on tagaotsitavat meest kuskil märganud või märkab liikumas, siis palume sellest numbril 112 teada anda.

Pildid sündmuskohalt ja tagaotsitavast mehest. Kaamerapildile jäi mees Põhja-Tallinnas suunaga Balti jaama poole.

Viimased uudised