Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: PPA

Täna pärastlõunal juhtus Märjamaal Jädivere külas raske liiklusõnnetus, kus põrkasid kokku kaks sõiduautot. Õnnetuses hukkus üks ning sai viga kolm inimest.

Kahe sõiduauto kokkupõrkest Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 89. kilomeetril anti häirekeskusele teada täna kella 14.50 ajal. Praegu teadaolevalt põrkasid seal kokku sõiduautod Audi ja Nissan, millest viimane paiskus kraavi ning rullus katusele. Kokkupõrke järel hukkus üks ning sai viga kolm inimest. Kaks vigastatut toimetati kiirabiga haiglasse ning kõige raskemalt viga saanud liikleja viib avariipaigalt haiglasse PPA lennusalga kopter.

Lääne prefektuuri operatiivjuht Margus Kaldma:

Sündmuskohal kogutud esialgsete andmete põhjal on praeguseks teada, et sõiduauto Audi liikus Pärnu suunas ning Nissan Patrol Pärnust Tallinna suunal. Mis asjaoludel toimus aga kahe sõiduki kokkupõrge on veel selgitamisel.

Kokkupõrke järel paiskus Nissan Patrol kraavi katusele. Selles viibis vaid juht, 43-aastane mees, kes sai viga ning kelle meedikud haiglasse viisid. Audis oli kokku kolm inimest, juht ning kaks kaasreisijat. Kokkupõrkes hukkus Audis kaasa sõitnud 58-aastane naine. Audi juht ning teine kaasreisija said niisamuti õnnetuses viga. Auto roolis olnud mehe viis kiirabi haiglasse ning raskelt viga saanud kaasreisija, 43-aastase naise viis Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse PPA lennusalga kopter.

Politseinikud tuvastasid avariipaigas, et mõlemal sõidukil olid all nõuetekohased talverehvid. Tee avariipaigas oli lumine ja talviselt libe ning õnnetuse hetkel sadas lund. Õnnetus juhtus sirgel teelõigul, kus lubatud maksimaalne sõidukiirus 90 km/h.

Politsei palub kõigil, kel on selle raske liiklusõnnetuse kohta infot või kui keegi omab sellest õnnetusest näiteks pardakaamera salvestist, sellest politseile numbril 5345 0510 teada anda. Muuhulgas palutakse kõikidel liiklejatel praegustes talvistes oludes liikudes olla tähelepanelik, hoida piisavat pikivahet reageerimaks ettetulevatele ootamatustele ning vältida järske manöövreid.

Viimased uudised