Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Shutterstock

Lapsed kasvavad kiiresti ning lausa märkamatult jõuab kätte aeg, kui võrevoodi tuleb vahetada lastevoodi vastu. Selleks, et lastetoa sisustust ei tuleks iga mõne aasta tagant välja vahetada, tasub kasutada nutikaid lahendusi, mis kasvavad koos lapsega ja sobivad igas vanuses lapse tuppa. Üheks olulisemaks mööbliesemeks on pikendatav lastevoodi. Seda, miks ja kuidas valida pikendatav lastevoodi, saad lugeda meie alljärgnevatest lõikudest. Leia sobiv mööbel Kaup24 e-poest ning naudi kiiret tarnet Kaup24 Omniva väljastuspunkti või kulleriga koju!

Miks valida pikendatav lastevoodi?

Pikendatav lastevoodi on praktiline valik igasse lastetuppa. Mis täpsemalt teeb sellest parima valiku?

  1. Pikendatav lastevoodi kasvab koos sinu lapsega. Siis kui oled otsustanud vahetada võrevoodi lastevoodi vastu, vali kohe voodi, mille pikkust on võimalik reguleerida. 
  2. Pikendatav lastevoodi on kasutusel kauem kui mõni teine voodi. Kuna seda tüüpi voodi pikkust saab muuta, ei tule seda kiiresti välja vahetada ning üks voodi leiab kasutust pikemat aega.
  3. Rahakotisõbralik lahendus. Tänu pikaajalisele kasutusele on pikendatav lastevoodi soodsam valik kui klassikaline voodi. Lisaks sellele, et hoiad kokku raha, vähendad ka tarbimist.
 • Praktiline ja funktsionaalne lahendus, mis leiab kindlasti taaskasutust. Tänu nutikale disainile on pikendatavale lastevoodile hea järelturg või saad selle anda edasi heale sõbrale või pereliikmele, kes seda vajab.

Kuidas valida lastevoodit?

Olenemata sellest, kas see, mida otsid, on pikendatav lastevoodi või tavaline lastevoodi, lähtu valikul järgmistest soovitustest.

  1. Voodi suurus. Lastevoodid on üldjuhul umbes 8085 cm laiad. Nende pikkus aga võib varieeruda rohkem. Pikendatav lastevoodi annab võimaluse tõmmata voodi lahti kaheks kuni kolmeks erinevaks pikkuseks, millest maksimaalne pikkus on umbes 190200 cm. Mida kauem soovid ühte voodit kasutada, seda pikem voodi tasub valida.
 • Materjal ja värv. Väga oluline on pöörata tähelepanu sellele, millest voodi on valmistatud. Naturaalsest puidust karkassiga voodid on vastupidavamad ja tugevamad kui näiteks saepuruplaadist valmistatud voodi. Teiseks on oluline, mis tüüpi värve on mööblieseme värvimiseks kasutatud. Veendu, et need vastaksid nõuetele ning oleksidlapsesõbralikud.
 • Voodi disain. Lastevoodid võivad olla väga erineva disainiga. Rallifännidele leiab autokujulise voodi ning Montessori pedagoogika järgijatele põrandavoodi. Lähtu nii lapse huvidest, ruumi disainist kui ka praktilisusest. 

Viimaseks, ükskõik millist mööblieset oled parasjagu otsimas, tutvu alati tootekirjeldusega ja veendu, et lastemööbel vastaks Euroopa Liidu nõuetele.

Telli pikendatav lastevoodi e-poest ja saa kaup kiirelt kätte 1-2 tööpäevaga!

Tellides ükskõik millise lastevoodi Kaup24 e-poest, mille müüja on Kaup24.ee, saad mööblieseme kätte juba mõne tööpäeva jooksul Kaup24 Omniva väljastuspunktist (Pallasti 28, Tallinn). Olenemata sellest, kas elad Tallinnas või Võrus, Kaup24 garanteerib kiire tarne väljastuspunkti, et saaksid esimesel võimalusel asuda lastetuba sisustama. Vali laiast tootevalikust kas pikendatav lastevoodi, võrevoodi või mõne vahva kujuga voodi oma lapsele. Samuti leiad voodile sobiva madratsi, muu vajaliku lastetoa mööbli kui ka põnevad laste kingitused ühest kohast. 

Külasta e-poodi ja leia sealt erinevad tootekategooriad ning filtrid, mis muudavad sinu ostukogemuse mugavaks. Sorteeriti välja just selline pikendatav lastevoodi või mõne teine mööbliese, millega lastetuba soovid sisustada, ja võrdle erinevaid tooteid, et leida see parim. 

Viimased uudised