Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: hotelhot.ru

Ühel Valgevenest pärit Peterburi hosteli kliendil tuvastati koroonaviirus. Pärast seda vahetas hostel vaikselt kliendi nime, et saaks edasi tegutseda.

Koroona tuvastati hosteli 25-aastasel kliendil, kes kandis nime Vnukov. Selle asemel, et nakatunud klient koos teistega isoleerida, vahetas hostel HotelHot Gostinõi Dvor na Nevskom kliendiandmetes vaikselt kliendi nime ära. Vnukov kadus ära ja asemele tuli Tešin, vahendab Fontanka.

Nakatunu oli 19 inimesest koosnevas valgevenelaste grupis, kes pidid minema tööle Soome Lahtisse, aga keda koroona tõttu ei lastud üle piiri. Nii jäid nad Peterburgi ja tegid koroonatestid. Ühe isiku test osutus positiivseks.

Vahetatud oli mehe perenimi, muud andmed nagu sünniaeg ja passi number jäid samaks. See samm võeti ette selleks, et hostel saaks tegevust jätkata, kuna muidu oleks pidanud 75 hosteli klienti ja veel terve rida töötajaid kaheks nädalaks karantiini panema ja uksed sulgema. Fontanka andmetel jätkab hostel siiani klientide vastuvõtmist ja majutamist.

Hosteli esindaja eitas kõike ja väitis, et mingit nime muutmist pole toimunud. Hostel kuulub suuremasse ketti, millel on kümmekond hostelit ja ühiselamut Peterburis ja Moskvas.

Viimased uudised