Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Stenbocki maja

Peaminister Kaja Kallas külastab teisipäeval Jõgevamaad ning kolmapäeval Tartu linna, et kohtuda kohalike eestvedajate ja elanikega ning arutada piirkonna arenguplaane.

Peaminister alustab ringsõitu Jõgevamaalt, kus ta kohtub kohalike ettevõtjatega.

Kell 13 osaleb peaminister Põltsamaa Sõpruse pargis toimuval üritusel, kus vigursuusataja Kelly Sildaru nimi jäädvustatakse 2004. aastal püstitatud Tauno Kangro monumentaalskulptuuri „Tee Olümposele” pronksisambale.

Skulptuuri teeb maailmas ainulaadseks asjaolu, et sellele on jäädvustatud kõigi Eesti olümpiamedalivõitjate nimed. Pärast nimegraveeringu avamist istutab olümpiasangar parki nimelise tamme.

Kell 14.15-15.15 on huvilised oodatud Põltsamaa raamatukogus toimuvale avalikule kohtumisele, et arutada koos peaministriga aktuaalsetel riigielu teemadel.

Pärastlõunal kohtub peaminister Kallas vabatahtlikega, kes aitasid likvideerida Lustivere järve ja Umbusi jõge hiljuti tabanud reostust.

Kell 16.45-17.45 kohtub peaminister Jõgeval Betti Alveri muuseumis kohalike elanikega, et arutada probleeme ja lahendusi, mis võimaldaksid elu Jõgevamaal paremaks muuta.

Kolmapäeval, 24. augustil viibib peaminister Tartu linnas. Kallas alustab päeva Kaitseväe Akadeemia ja Balti Kaitsekolledži külastamisega, kus ta kohtub ülem-rektor brigaadikindral Vahur Karusega ja Balti Kaitsekolledži juhi brigaadikindral Ilmar Tammega ning osaleb vestlusringis ohvitseridega.

Ennelõunal osaleb Kallas Start-Up Day Executive konverentsil ning Tartu Ülikooli Kliinikumi õendusjuhtide suvekoolis. Peale seda kohtub ta Tartu suurimate tööandjatega ning külastab Eesti ringmajandusettevõtet Foxway Recommerce.

Kell 17 on Tartu noored oodatud restoranis Riffen toimuvasse vestlusringi, et kohtuda peaminister Kaja Kallasega ja arutada temaga Eesti tuleviku teemadel.

Peaminister lõpetab ringsõidu osaledes Heade Mõtete Klubi ja Tartu Ülikooli Delta keskuse juhtimisklubi korraldataval ümarlaual, et vestelda majandus- ja välispoliitikast.

Viimased uudised