Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Eriolukorra juht ja peaminister Jüri Ratas avaldas sotsiaalmeedias videopöördumise, milles kutsub üles ettevaatlikkusele.

Siin on pöördumise tekst:

Armsad Eestimaa inimesed!

Ma tänan teid südamest mõistva suhtumise, vastutustundliku käitumise ja üksteise hoidmise eest koroonaviiruse levikust tingitud kriisi ajal.

Samasugustest põhimõtetest peame lähtuma ka järgmiste sammude juures, kui oleme teel tagasi oma tavapärase elurütmi juurde. Peame hoidma enda, oma lähedaste ja kõigi teiste tervist ning taastama oma majanduse toimimise, õppides samal ajal selle viirusega koos edasi elama.

Kõik lahendused sõltuvad meist kõigist ja algavad sellest, et püsime terved. See tähendab, et täna, homme, järgmisel nädalal ja ka paari kuu pärast peavad mitmed viimasel ajal harjumuspäraseks saanud tervise kaitsmise meetmed olema loomulik osa meie igapäevaelust. Viirus levib inimeselt inimesele. Seepärast meil tuleb vähendada lähikontakte, järgida hügieenireegleid ja püsida haigestumise korral kodus.

Algaval volbrinädalavahetusel tähendab see seda, et peame seekord suured rahvapeod ära jätma. Pere või sõpradega jalutades ja kevadilma nautides tuleb hoida piisavat vahemaad, mõelda oma käte puhtusele ning võimalusel kanda kaitsemaski.

Soovin kõigile teile südamest meeldivat nädalavahetust!

Püsime terved ja oleme hoitud!

Viimased uudised