Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Turvakaamera pildid Johannesest. Politsei fotod.

Pärnu südalinnas 29. oktoobri öösel kadunuks jäänud 19-aastana Johannes näib olevat justkui õhku haihtunud.

Johannes väljub Pärnu südalinnas asuvast ööklubist Vaarikas jopeta, käib korra mõne meetri kaugusel Pika tänava ääres, põikab klubiesise Hommiku uulitsaga ristuvale Malmö tänavale, teeb tasasel sammul kaks tiiru ümber hoone ja läheb uuesti Malmö tänavale. Ja siis ta haihtub, kirjutab Postimees.

Pole loogiline, et inimene haihtub pidutsejatest tulvil Pärnu kesklinnas suitsuna taevasse. Paraku pole 29. oktoobril kell 3.35 ööklubist väljunud 19-aastase noormehe kadumisele ühtegi mõistuspärast selgitust.

Ükski senine versioon Johannese võimalikust edasisest liikumisest pole leidnud kinnitust. Kuna kadunu leidmiseks pole enam ainsatki niidiotsa, ei saa politsei tähelepanuta jätta esmapilgul absurdseid vihjeidki. Kontrollitud on absoluutselt kõike.

Nii mindi läinud nädalavahetusel otsijate armeega kontrollima isegi politseisse helistanud inimese unenägu. „Tuli vihje, et ta võis keerata Sauga vallas oma kodu piirkonnas ära üks tänav varem,” rääkis otsinguid koordineeriv Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem Karin Uibo. „Oli üks inimene Tallinnast. Nagu ma aru saan, oli ta vaadanud enne magamaminekut maakaarti ja siis näinudki unes, et Johannes võib seal olla.”

Kaarti vaadates võis tõepoolest oletada, et noormees eksis koju minnes elukoha lähedale tühermaale. „Käisime politseinike ja vabatahtlikega ja võtsime droonigi kaasa. Ei olnud seal,” tõdes Uibo.

Uibo sõnutsi oli Johannese kadumine temaga koos peol viibinud sõpradele šokk. Kadunu sõbrad on talle kinnitanud, et Johannesel polnud tol ööl kellegagi tüli. Niisamuti pole nad täheldanud, et noormehel olnuks kellegagi pikaaegset vaenu.

Viimased uudised