Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna pärastlõunal teatati politseile sõiduauto ja jalgratturi kokkupõrkest Pärnus Papsaare külas. Õnnetuses hukkus 88-aastane jalgrattur.

Juhtunud liiklusõnnetusest anti häirekeskusele teada kella 14.50 ajal. Õnnetus juhtus Pärnus Papsaare külas Tilga teel, kus sõiduauto Škoda sõitis otsa 88-aastasele jalgrattaga sõitnud naisele, kes suri saadud vigastustesse kohapeal. Sõiduautot juhtinud ja üksinda autos olnud 49-aastane naine vigastada ei saanud. Ta oli kaine ja tema sõidukil olid all nõuetekohased rehvid.

„Praeguseks on teada, et sõiduauto sõitis sirgel teelõigul jalgratturile tagant otsa. Mis asjaoludel õnnetus juhtus, seda selgitame alustatud kriminaalmenetluses,“ rääkis sündmuskohal tööd teinud Pärnu politseijaoskonna välijuht Robert Tiisler.

Ta lisas, et kevadiste ilmadega on teedel järjest rohkem kergliiklejaid ja see eeldab kõikidelt liiklejatelt rohkem tähelepanelikkust. „Kevade saabudes muutub meie liikluspilt võrreldes talvisega oluliselt, sest teedele ilmuvad kergliiklejad. Turvaliseks liiklemiseks on oluline, et üksteisega arvestavad nii autojuhid kui ka kergliiklejad,“ lisas Tiisler.

Liiklusõnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud suurim sõidukiirus on 50 km/h.

Eestis on sel aastal juhtunud liiklusõnnetustes hukkunud üks ja saanud vigastada 19 jalgratturit.

Viimased uudised