Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Otepäälase kaart on Otepää valla elanikele mõeldud kaart, millega saab erinevate teenuste pakkujate juures soodsamalt osta või teenuseid tarbida. Nüüdsest saavad kaarti taotleda kõik uue, ühinenud Otepää valla kodanikud.

Otepäälase sooduskaart loodi 2010. aastal eesmärgiga pakkuda vallakodanikele soodsamat teenust ning tugevdada kogukonna ühtekuuluvustunnet. Magnetribaga varustatud plastikkaardi saamiseks tuleb täita taotlusvorm ning tuua see või saata Otepää vallavalitsusse. Kaarti saavad taotleda valla kodanikud. Kaardi maksumus on alates 12. detsembrist 2017 täiskasvanutele 5 eurot, lastele kuni 18. aastat ja pensionäridele 3 eurot. Kaart kehtib piiramatu aja.

Ka valla ettevõtjatel on võimalik liituda otepäälase kaardi sooduspakkumistega. Otepäälase kaardiga liitunud ettevõtjate andmed kuvatakse valla kodulehel.

„Kõik endised Sangaste ja Puka valdade ning Nõuni piirkonna elanikud on teretulnud kaarti taotlema,“ ütles Otepää vallavanem Kaido Tamberg. „Järgmisel aastal on meil plaanis otepäälase kaarti edasi arendada. Tunnustan kõiki ettevõtjaid, kes on liitunud kaardiga, see on hea koostöö märk ning kutsun üles ettevõtjaid ka liituma“

Kaardiga on võimalik osta pileteid piirkonna üritustele ja tarbida erinevaid teenuseid 10-50 protsenti soodsamalt. Nii näiteks pakub suvine suursündmus Retrobest otepäälase kaardi omanikule üle 20 protsendi soodustust piletihinnast.

Lisainfo: https://www.otepaa.ee/otepaalase-kaart

Viimased uudised