Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hetk Otepää visiooniseminarilt. Foto: Monika Otrokova

Otepää Kultuurikeskuses toimus 18. juunil visiooniseminar, kus arutati, milline võiks olla Otepää vald aastal 2040. Visiooniseminaril kõlanud mõtted ja ideed saavad uue Otepää valla arengukava alusmaterjaliks.

Otepää valla arengu üle oli tulnud arutama ja ajurünnakuid tegema õige mitu laudkonda inimesi erinevatelt elualadelt. Arengukava ja eelarvestrateegia koostamise protsessi koordineerib vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni liige Herko Sunts, koostamisse on kaasatud Rivo Noorkõiv Geomeediast, kes ka seminari juhtis.

„Järgmise etapina koostatakse seminaril kõlanud ideedest ja ettepanekutest arengukava esialgne versioon,“ selgitas Herko Sunts. „Sügisel tulevad valdkondlikud arutelud ning siis juba on fookus suunatud  rohkem elluviidavatele tegevustele – mida me teeme püstitatud eesmärkide ellu viimiseks. Kui arengukava projekt on valmis, siis läheb see avalikule arutelule.“

Otepää vallavanem Kaido Tamberg sõnas, et rühmatöö oli igati sisukas, ning ideed lennukad ja head. „Tänan kõiki, kes said aega tulla ja valla arengu üle mõtteid mõlgutada ning uutel koosolekutel kohtume juba sügisel,“ lisas Kaido Tamberg.

Lisaks sellele oodatakse kuni 22. juunini 2018 arvamusi Otepää valla kohta.  Küsitlusankeedile saab vastata nii Otepää valla kodulehe www.otepaa.ee vahendusel, kui ka vallalehe  „Otepää Teataja“ 7. juuni 2018 numbris oleva ankeedi abil. Täidetud ankeedi saab viia Otepää Konsumisse, Puka, Sangaste, Nõuni teeninduspunktidesse, raamatukogudesse ja Otepää vallavalitsusse. Kõikide küsitlusele vastajate vahel loositakse välja auhindu, sh 30 euro suurune Coop kinkekaart.

Viimased uudised