Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Marju Karavin. Foto: Monika Otrokova

Alates 1. aprillist on Otepää vallavalitsuse sotsiaalteenistuses tööl ennetusspetsialist Marju Karavin. Ennetusspetsialisti üheks tööülesandeks on Ukraina sõjapõgenike alase töö koordineerimine Otepää vallas.  

Marju Karavin on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldamise eriala (rakenduslik kõrgharidus) ning läbinud mitmeid erialaseid täiendkoolitusi. Ta on varasemalt töötanud Otepää Vallavalitsuses noorsootöötajana Keeni Noortekeskuses ja Keeni Põhikoolis sotsiaalpedagoogina.

„Olen eluaeg elanud Sangastes, minu kutsumus on inimestega ja inimeste heaks töötamine. Eriti südamelähedased on lapsed ja lastega pered,“ ütles Marju Karavin. „Ennetustööspetsialistiks otsustasin kandideerida sellepärast, et soovin panustada koduvalla arengusse ja seda läbi ennetustöö tegemise.“

Ennetustööspetsialisti põhilisteks tööülesanneteks on ennetustöö korraldamine ja planeerimine elanike, sh laste ja perede õiguste ja heaolu tagamiseks ning sotsiaalvaldkonnas hädaolukorra ennetamise ning kriisideks valmisoleku korraldamise koordineerimine Otepää vallas. Tänasel päeval tegeleb ennetustööspetsialist Ukraina sõjapõgenike alase tegevuse koordineerimisega.

Viimased uudised