Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Otepää VV

Otepää üürielamu ehitustööd algasid pihta eelmise aasta novembrikuus. Tänaseks päevaks on vundamendile peale kerkinud seinad, ent nurgakivi on siiani panemata. Otepää Üürielamu nurgakivi panek toimubki 18. juunil kell 11.00.

Üürimaja rajatakse vallavalitsuse ja erainvestorite koostöös ning toetusrahaga panustab ka riik. Otepää Vallavalitsus esitas SA KredEx meetmest „Elamumajanduse arendamise investeeringutoetus kohalikele omavalitsustele” maja ehitamiseks taotluse ning Otepää vallavolikogu asutas ka OÜ Otepää Üürimajad, mis tegelebki maja ehitamise ja elamumajanduse planeerimisega üürimajas.

„Üürikorterite vähesusest Otepääl on räägitud aastaid ja praegune olukord on üürikorterite põuda ainult suurendanud. Korterivõimalust on tarvis siia tööle tulevatele õpetajatele ja teistele Otepääle vajalikele spetsialistidele,“ sõnas vallavanem Jaanus Barkala. „Üürihuviliste puudust meil ei ole, sest inimesed on ennast aktiivselt järjekorda pannud ja uusi soovijaid üha lisandub.“

Rajatav üürielamu paikneb  Otepää linnas, aadressil Kopli tn 2a. Maja on neljakorruseline, seal on 42 korterit. See on igati kaasaegne ning säästlik kortermaja, mis peaks korterit üürida soovivate inimeste esmased vajadused kenasti rahuldama. Maja peaks valmima selle aasta lõpuks.

Viimased uudised