Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Monika Otrokova

Otepää Muusikakooli direktorina asus 17. oktoobrist tööle Tanel Soovares.

Tanel Soovares on pärit Valgast, ta on lõpetanud 1999. aastal Tallinna Pedagoogikaülikooli bakalaureuse kraadiga muusika erialal. Hetkel omandab ta Tallinna Ülikoolis haridusjuhtimise magistrikraadi.

Soovares on varasemalt töötanud Valga Kaugõppegümnaasiumi direktorina, Valga Gümnaasiumis õpetajana. Ta on mänginud politsei- ja piirivalveorkestris, Tartu Ülikooli puhkpilliorkestris „Popsid” ja Piirilinna Bigbändis. Viimased paar aastat töötas ta politseinikuna.

„Otepää on aastaringselt atraktiivne koht, kus muusika ja sport on alati au sees olnud, sestap oli siia tööle tulemine hea võimalus taas erialasele tööle tulla,” ütles Tanel Soovares. „Siinne kultuuripärand on rikkalik ja väga huvitav, seda on põnev avastada.”

Uuel koolijuhil on plaanis ka muusikakooli tegevust laiendada. „Siiani on muusikakoolis head tööd tehtud, kavas on süvendada pilliõppe võimalusi, avada levimuusikaosakond ning lindistamiseks stuudio, kus saaks õpetada arvutimuusikat,” lisas ta.

Otepää muusikakoolis omandab 12 õpetaja juhendamisel pillimängu oskusi 98 õpilast. Muusikakoolis on võimalik õppida klaverit, akordioni, viiulit, erinevaid vask- ja puupuhkpille, klassikalist ja elektrikitarri. 2015. a sügisel taaskäivitati lauluõpe.

Lõunaeestlane

Viimased uudised