Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Margit Tali. Foto: erakogu

Otepää Kultuurikeskustes loodi eelmisel aastal uus ametikoht – kultuurikeskuste administraator. Uue töötaja leidmiseks korraldati eelmise aasta lõpus ka konkurss. Kultuurikeskuste administraatoriks valiti Margit Illingworth, enamusele rohkem tuntud artistinimega Margit Tali.

Margit on enamusele tuntud, kui laulja. Lisaks lauljateele koos oma bändiga on ta Otepääl lastele pidanud Margit Tali Laulustuudiot. Varasemalt on Margit töötanud Kammeri Koolis muusikaõpetajana, ta on ka Otepää Talveöölaulupeo üks korraldajatest algusest peale. Margit on töötanud ka raadios Ring FM saatejuhina.

Margit on lõpetanud Otepää Muusikakooli ning Elva Täiskasvanute Gümnaasiumi. Praegu õpib ta TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias koolimuusika erialal.

„Otepää on ja jääb minu koduks, isegi, kui ma elan kusagil mujal, seetõttu soovisingi tagasi juurte juurde tulla ja panustada kodukoha kultuuriellu,“ ütles Margit Illingworth.

Administraatori tööülesanneteks on lisaks kultuurisündmuste korraldamisel kaasalöömisele kultuuriinfo kogumine ja jagamine erinevates kanalites ja võrgustikes ning reklaamplakatite kujundamine.

Viimased uudised