Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Otepää Jäätmejaama töös on alates 1. veebruarist 2019 ajutine paus. Elanikel palutakse pöörduda teistesse Valga maakonna jäätmejaamadesse.

Otepää vallavalitsus kuulutas eelmisel aastal välja riigihanke Otepää Jäätmejaamale uuele operaatori leidmiseks. Hankele laekus üks pakkuja – Eesti Keskkonnateenused AS, kes ka senimaani oli sama teenust pakkunud. Hanke tulemusel jätkab Eesti Keskkonnateenused AS teenuse pakkumist.

Seoses hankega peab operaator  uuesti taotlema Keskkonnaametist jäätmeluba. Loa taotlus on juba sisse antud, ent loa menetlemine võtab pikemalt aega, seega tuleb Otepää Jäätmejaama töösse alates 1. veebruarist paus.

Ametlikult on Keskkonnaametil aega jäätmeluba menetleda kuni kolm kuud, senikaua Otepää Jäätmejaama jäätmeid ära viia ei saa. Eesti Keskkonnateenused ja Otepää vallavalitsus loodavad, et nii pikalt siiski ei lähe ja Otepää Jäätmejaam jätkab peagi oma tööd.

Vallavalitsus vabandab ebamugavuste pärast.

Otepää elanikel on võimalus oma jäätmeid Valga maakonnas ära anda:

Valga valla jäätmejaam asub Valga linnas aadressil Võru tn 109c. Jäätmejaama haldab Marico Metall OÜ, tel 16 220, lisainfo: http://www.valga.ee/jaatmejaam

Helme Ühisjäätmejaam, asub Tõrva vallas, endise Härma karjääri maadel. Jäätmejaama haldab Helme Teenus OÜ. Tel. 53033430 Lisainfo: https://torva.kovtp.ee/helme-uhisjaatmejaam

Viimased uudised