Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maire Murumaa. Foto: Monika Otrokova

Otepää vallavalitsus kuulutas hiljuti välja konkursi Otepää Gümnaasiumi direktori vaba ametikoha täitmiseks. Otepää Gümnaasiumi direktoriks valiti senine Otepää Gümnaasiumi direktori asendaja Maire Murumaa.

Otepää vallavanem Jaanus Barkala ütles, et konkurss oli väga tasavägine, kandidaate oli 14.
„Konkursikomisjon vestles väljakutsutud kandidaatidega ja valdava enamuse häältega osutus valituks Maire Murumaa. Maire Murumaa on ennast tõestanud võimeka juhina, taganud koolis toimiva õppekeskkonna ja omab selget visiooni Otepää Gümnaasiumi tulevikust,“ lisas Jaanus Barkala.

Maire Murumaa on töötanud Valga lasteaia Walko liikumisõpetaja ja õppealajuhatajana, Sangaste lasteaia Kratila direktorina ja Keeni Põhikooli direktorina. Ta on omandanud Tallinna Pedagoogilises seminaris rakendusliku kõrghariduse koolieelse pedagoogika alal, lõpetanud Tallinna Ülikooli kehakultuuri bakalaureuse kraadiga ja Tartu Ülikooli magistriõppe koolijuhtimise erialal. Otepää Gümnaasiumi direktori asendamise ajal oli ta ka osakoormusega tööl Keeni Põhikooli direktorina.

„Aasta direktori kohusetäitja rollis andis hea ülevaate kooli tugevustest ja kitsaskohtadest,“ ütles Maire Murumaa. „Seetõttu pean väga oluliseks traditsioonide jätkamist, gümnaasiumiosa arendamist, toimiva meeskonna loomist ning usalduslike ja avatud suhetega koolikultuuri kujundamist.“

Viimased uudised