Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Omniva pilt.

Alates jaanuari keskpaigast saavad kõik DHL Expressi kliendid oma pakid ka Omniva pakiautomaati saata. Omniva Eesti 364 pakiautomaadiga võrgustik on seeläbi avatud DHL Expressi klientidele, kes saavad tellida oma pakid kodule veelgi lähemale.

„Uus teenus põhineb Omniva arendatud platvormil, mis võimaldab kuller- ja logistikaettevõtetel integreerida oma teenused Omniva pakiautomaatide avatud võrku. Omnival on Balti riikides suurim pakiautomaatide võrgustik, mida kasutades saavad teised vedajad lihtsustada pakkide kättetoimetamist ja vähendada tarneaegu,” kommenteeris avatud pakivõrgul põhinevat koostööd Omniva avatud võrgustiku arendusjuht Mait Mikker. Ta lisas, et käesolevalt on teenus kättesaadav Eesti inimestele, kuid peagi laieneb see ka Lätti ja Leetu.

„Avatud pakiautomaatide võrgustik on tulevikusuund, kuhupoole ilmselt mitmed logistikaettevõtted peagi liiguvad. Omniva jaoks on koostöö DHL-iga oluline verstapost, kuna avasime Eestis esimesena oma pakiautomaatide võrgu ja andsime seeläbi positiivse tõuke kullerteenuse arengule siinses regioonis,” selgitas Omniva avatud võrgustiku arendusjuht kahe logistikaettevõtte koostöö laiemat mõju.

DHL Expressi tegevjuht Kristina Laaneots sõnas, et DHL Expressi klientidel on põhjust veelgi suuremaks rahuloluks ettevõtte rahvusvahelise kullerteenuse kasutamisel. „Koostöös Omniva avatud pakiautomaatide võrgustikuga saame pakkuda oma klientidele veelgi suuremat mugavust ja paindlikkust pakkide kättesaamisel üle kogu Eesti.” Laaneots kinnitas, et valides paki kättesaamiseks Omniva pakiautomaadi, tarneaeg DHLi kliendi jaoks ei pikene.

Omniva (AS Eesti Post) on Eesti riigile kuuluv äriühing, mille põhitegevusala on logistika- (paki- ja postiteenuste) ning digi- ja rahvusvahelise transiiditeenuste osutamine. SIA Omniva ja UAB Omniva LT põhitegevus on pakiautomaadi- ja kullerteenuse pakkumine vastavalt Läti ja Leedu turul. UAB Omniva LT Sorting on asutatud uue logistikakeskuse rajamiseks Kaunasesse. OÜ Picapac põhitegevus on pakiautomaatide tehnoloogiliste lahenduste arendamine ning personaalse pakiautomaadi teenuse osutamine. OÜ Finbite põhitegevus on infoäri teenuste osutamine (e-arved).

Viimased uudised